resim yükle xyz

Yeni Arayüzü ile Resim Yükle !

Genel Ümit Bilgin Yorum yok 11 Temmuz 2018

Öncelikle herkese merhabalar,

Bugün 2015’de geliştirmeye başladığım bir projemden bahsetmek istiyorum. Projemin adı Resim Yükle amacından kısaca bahsetmek gerekirse resim yükle ücretsiz bir resim yükleme servisidir. 3 senedir sürekli geliştirdiğim ve her zaman üzerine bir şeyler kattığım projem bugün yeni arayüzüne kavuştu. Uzun zamandır bu arayüz üzerinde çalışıyordum ancak bazı sebeplerden dolayı bir türlü geçiş yapamamıştım bugün itibariyle arayüzü tamamen bitirdim ve geçişi sağladım.

Resim yükle’den bahsetmek istiyorum. Resim yükle resimlerinizi ücretsiz olarak yükleyip depolayabileceğiniz ve yüklediğiniz resimleri web sitenizde, sosyal ağlarda yada forumlar gibi platformlarda paylaşabileceğiniz bir servistir. Resim yükle’yi rakiplerinden ayıran en büyük avantajları ; hızı, kullanım kolaylığı ve yüklenen resimlerin kalitesi ile oynanmaması diyebilirim.

Resim yükle’nin üyelik sistemi sayesinde yüklediğiniz resimleri sonsuza kadar hesabınızda depolayabilir ve bir cloud hizmeti gibi kullanabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için tek yapmanız gereken Resim yükle’ye üye olmak. Üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Resim yükle’nin ücretsiz hizmetlerinden yararlanmak ve siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Resim Yükle

1013 okunma